Compare properties

Compare

No properties found to compare.

s

Testimonials

  /  Testimonials
Osman Kara
Turkiye

Bir fabrika satışı için saygın bir emlak şirketi arıyordum. MAB Türkiye önerildi, biz de onlarla iletişime geçtik; çok kısa bir sürede talebimizi tamamlayıp istediğimiz fiyata sattılar. MAB Türkiye beni memnun etti.

Obada Al Qadri
Suriye

Gayrimenkul yatırımımı başlatmak için Türkiye'ye gelip yaşamaya karar verdim. Birkaç firma araştırdım, bunlardan biri MAB Türkiye idi. Bana harika teklifler ve yatırım çözümleri sundular ve bir süre onlarla çalıştıktan sonra, yatırım karımı artırarak iş konusunda deneyim ve yüksek güvenilirlikleri olduğunu keşfettim. Müşterilerinden biri olduğum için mutluyum.

Özel Kullanıcı
Sudan

MAB Türkiye ile olan deneyimimin başlangıcı sadece daire kiralamakla sınırlıydı, zaman geçtikçe firmanın gösterdiği ilgiyi ve hizmeti gördükten sonra yıllık kiralamayı aldım. Bir sonraki adım, onların yardımıyla İstanbul'da bir ev satın alarak Türkiye'de mülk sahibi olmaktı. MAB Türkiye sadece gayrimenkul almak için değil, onlarla birçok alanda çalıştım, araba satın aldım, sigorta yaptırdım, kiraladım. MAB Türkiye'den gördüğüm tek şey iyi hizmet, yüksek verimlilik ve doğru tavsiyeydi. Türkiye'deki tüm yatırımcılar için en uygun teklifleri organize ederek ve sunarak projelerini sunmaları beni cezbetti.

You don't have permission to register