Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

MAB TURKEY REAL ESTATE İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan gayrimenkul danışmanlığı ve gayrimenkul yönetimi alanında önde gelen şirketlerden biridir.
MAB TURKEY REAL ESTATE 2016 yılında iş adamı Mehmet Akif Beğen tarafından kurulmuştur. Mehmet Akif Beğen içinde bulunduğu gayrimenkul sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyimlerini markalaşarak kalıcı hale getirmiştir.
MAB TURKEY REAL ESTATE yıllar içerisinde gayrimenkul sektöründe sahip olduğu ismi ve yüksek itibarı sayesinde güven duyulan bir marka haline gelmiştir. Firma çok uluslu yapısı itibarı ile farklı uyruktan pek çok yabancı müşterisine hizmet sunmaktadır.
MAB Türkiye, Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmak ve Türk vatandaşlığı almak isteyen yabancı yatırımcılara da yardımcı olmakta ve hizmet vermektedir.

Vizyon:

Türkiye etnik ve renkli mozaiği ile zengin kültürel dokusu ve çeşitliliği ile yatırımcıların yeni gözbebeği olarak bakıyoruz. Yatırımcıların sığındığı güvenli bölge ve gelişen küresel ekonomi de fırsatların en yoğun yaşandığı başlıca bölge.
Ülkelerin iş birliği, insanların dostluğu, nerede olursanız olun Türkiye ikinci eviniz, insanlar aileniz ve ülke sizindir ilkesine inanıyoruz.

Misyon:

Yatırımcılarımıza en karlı ve potansiyelli gayrimenkul fırsatları sunarak gelecekte doğabilecek fırsatları önceden tahmin yatırımcılarımıza kar ettirmeyi hedefliyoruz.
Bunun yanı sıra yaşamak için gayrimenkul sahibi olacak müşterilerimizin kendileri ve aileleri adına konforlarını düşünüyoruz. Satın aldıkları ya da kiraladıkları gayrimenkulleri en uygun şartlarda ve istekleri doğrultusunda sunarak müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Neden Türkiye?

Türkiye, dünyanın her yerinden tüm yatırımcılar için harika bir yatırım destinasyonudur. Bir G20 ülkesidir ve dünyanın en güçlü ekonomileri arasında on yedinci sırada yer almaktadır. Ayrıca, gayrimenkul sektörü son yirmi yılda büyüyerek Türkiye ekonomisinin en önemli temellerinden biri haline gelmiştir.
Mütekabiliyet kavramını ortadan kaldıran 2012 Emlak Kanunu, Türk emlak piyasasında bir dönüm noktası teşkil etmiş ve yabancı yatırım talebinin artmasına neden olmuştur.

Avantajlarımız:

Ülkedeki güvenilir inşaat firmaları ve devlet garantili projelerle uğraşmak.
Ülkedeki çeşitli gayrimenkul şirketleri ve projeleri ile ilgilenmek.
Şirketin müşteriye sunduğu satış sonrası hizmetlerin çoğu ücretsizdir.

Amacımız:

Türkiye’de yatırım yaparak size çözüm ve istikrar bulmanıza yardımcı olmak için
Memnuniyetiniz bizim hedefimizdir
Sorunsuz işleme bizim mükemmelliğimizdir