Compare properties

Compare

No properties found to compare.

İSTANBUL Turkey
Start at 99.000

İSTANBUL Turkey
Start at 190.000

İSTANBUL Turkey
Start at 136.000
Find a New Place
 • Office
 • Shop

Find the perfect apartment.

Searching for the Best Places?

 • Standard
  $58
  Listings Included: 2
  Duration (months):
 • Premium
  $72
  Listings Included: 4
  Duration (months): 12
 • Advanced
  $91
  Listings Included: 7
  Duration (months): 12
Search places

People's Experiences

Osman Kara
Turkiye

Bir fabrika satışı için saygın bir emlak şirketi arıyordum. MAB Türkiye önerildi, biz de onlarla iletişime geçtik; çok kısa bir sürede talebimizi tamamlayıp istediğimiz fiyata sattılar. MAB Türkiye beni memnun etti.

Obada Al Qadri
Suriye

Gayrimenkul yatırımımı başlatmak için Türkiye'ye gelip yaşamaya karar verdim. Birkaç firma araştırdım, bunlardan biri MAB Türkiye idi. Bana harika teklifler ve yatırım çözümleri sundular ve bir süre onlarla çalıştıktan sonra, yatırım karımı artırarak iş konusunda deneyim ve yüksek güvenilirlikleri olduğunu keşfettim. Müşterilerinden biri olduğum için mutluyum.

Özel Kullanıcı
Sudan

MAB Türkiye ile olan deneyimimin başlangıcı sadece daire kiralamakla sınırlıydı, zaman geçtikçe firmanın gösterdiği ilgiyi ve hizmeti gördükten sonra yıllık kiralamayı aldım. Bir sonraki adım, onların yardımıyla İstanbul'da bir ev satın alarak Türkiye'de mülk sahibi olmaktı. MAB Türkiye sadece gayrimenkul almak için değil, onlarla birçok alanda çalıştım, araba satın aldım, sigorta yaptırdım, kiraladım. MAB Türkiye'den gördüğüm tek şey iyi hizmet, yüksek verimlilik ve doğru tavsiyeydi. Türkiye'deki tüm yatırımcılar için en uygun teklifleri organize ederek ve sunarak projelerini sunmaları beni cezbetti.

Taxonomy Featured Image
Office
Taxonomy Featured Image
Shop
k
Search places

People's Experiences

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rhoncus est pellen tesque elit ullamcorper dignissim cras tincidunt lobortis feugiat. Et netus malesuada fames ac turpis egestas. Nisl vel pretium.

You don't have permission to register